Prekių grupės
Gamintojai
...yra tuščias
IMAGE_BUTTON_VIEWVykdyti užsakymą
Informacija

Su mumis galite susisiekti:

El. paštu:
info@parisa.lt

Telefonu:
8 601 72318

Parisa.lt
Aušros al. 42, p.d. 26,
Šiauliai, LT-76001

PAGALBA

Pristatymas ir grąžinimas Pristatymas ir grąžinimas
Parisa.lt įsigytos prekės bus pristatytos bet kuriuo nurodytu adresu. Įsigytas prekes galite gauti į namus, į darbovietę, į draugės ar kolegės namus taip padarydamos (-mi) jai dovaną-staigmeną!

Jūsų užsisakytą prekę (priklausomai nuo tinklo užimtumo) gausite per 3-10 darbo dienas. Norimą prekę pristatysime ir į kitą šalį (ne į Lietuvą). Prekės pristatymo terminas į užsienį gali skirtis nuo prekių pristatymo termino Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Prekės grąžinimas.

Prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos, nes šios prekės yra priskiriamos prie asmeninės higienos prekių rūšies.

Papildomos informacijos galite rasti Parisa.lt NUOSTATUOSE.

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų, visada galite mums parašyti elektroninį laišką adresu info@parisa.lt
Tęsti
Parisa.lt - Angeliškam veidui! Mineralinės kosmetikos E-parduotuvė.

i.d. bare nemokami. meginukai nemokami mėginukai meginukai .nemokamai bare minerals lietuvoje bare minerals i.d. bare minerals bare escentuals nemokamas meginukas barexminerals.lt .bare x minerals barexminerals barex minerals mineraline kosmetika mineralinė. kosmetika mineraline pudra. mineralinė pudra kosmetika.lt kosmetika internetu bare minerals pudra makiazo pagrindas. bellapierre bellapierre pudra kaip pasidaryti makiaza kosmetikos sudetis artdeco mineraline pudra kabuki sepetelis sheer cover mineralinė pudra supermama supermama.lt atsiliepimai.